testnews

DANE NAUCZYCIELA

Imię i nazwisko:( obligatoryjne)

Telefon komórkowy:

Adres e-mail:( obligatoryjne)

DANE SZKOŁY

Nazwa Szkoły:( obligatoryjne)

Liczba uczniów w szkole:

Adres e-mail:

Wybierz poziom szkoły:( obligatoryjne)

□ szkoła podstawowa

□ szkoła średnia

Jakiego języka uczysz? ( To pole pojawia się po wybraniu poziomu szkoły)

□ angielskiego:(trzeba wybrać minimum 1 język)( po wybraniu okienka pojawia się pole z informacją: Wpisz liczbę uczniów uczących się języka, oraz pole wpisz liczbę nauczycieli uczących języka- pola nie są obligatoryjne i nie musi być wpisane cokolwiek żeby przejść do następnego kroku)
□ niemieckiego:
□ hiszpańskiego:
□ francuskiego:
□ Inne języki nauczane w szkole:(jeżeli to wybrane musi się pojawić pole do wpisania jaki język)
□ Inny przedmiot:(jeżeli to wybrane musi się pojawić pole do wpisania jaki przedmiot)

Jakie klasy uczysz? (To pole musi się generować w zależności od wyboru poziomu szkoły – jeżeli szkoła podstawowa to 8 klas do wyboru, jeżeli szkoła średnia to 4 klasy)

□ 1

□ 2

□ 3

□ 4

□ 5

□ 6

□ 7

□ 8

Tytuły podręczników używanych w roku szkolnym 2020/2021:( ta część formularza pojawia się po wybraniu: poziomu szkoły, języka, oraz klas w których nauczyciel uczy. W zależności od wybranych wcześniej danych na liście rozwijalnej będą pojawiały się odpowiednie tytuły)

Liczba klas

1.

Do wybory tytuł podręcznika z rozwijalnej listy(tytuły w rozwijalnej liście uzależnione od wyboru szkoły. (Jeżeli ktoś wybierz pole inne musi pojawić się miejsce na wpisanie jaki) (minimum 1 tytuł obligatoryjnie)

do wpisania liczba klas (nieobligatoryjne)

2.

Do wybory tytuł podręcznika z rozwijalnej listy(tytuły w rozwijalnej liście uzależnione od wyboru szkoły. (Jeżeli ktoś wybierz pole inne musi pojawić się miejsce na wpisanie jaki)

do wpisania liczba klas

3.

Do wybory tytuł podręcznika z rozwijalnej listy(tytuły w rozwijalnej liście uzależnione od wyboru szkoły. (Jeżeli ktoś wybierz pole inne musi pojawić się miejsce na wpisanie jaki)

 

do wpisania liczba klas

Wyrażam zgodę Polanglo Sp. z o.o. na:

□ przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia działań marketingowych, w tym odpowiedniego dopasowania dla mnie oferty przez Polanglo. (obligatoryjne, formularz nie może być przesłany bez tego pola- pojawia się komunikat o konieczności zaznaczenia zgody)

□ przesyłanie na podany przez mnie adres e-mail informacji handlowych;(obligatoryjne, formularz nie może być przesłany bez tego pola- pojawia się komunikat o konieczności zaznaczenia zgody)

□ kontakt telefoniczny w celach marketingu bezpośredniego.(nieobligatoryjne)

Administratorem podanych danych jest Polanglo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-285), ul. Szyszkowa 20. Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, w tym odpowiedniego dopasowania dla mnie oferty przez Polanglo, a także przekazywania treści marketingowych z zależności od wyrażenia odpowiednich zgód. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania udzielonej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym praw znajduje się w Polityce prywatności oraz cookies (http://www.polanglo.pl/content/pliki/polityka-prywatnosci-dla-polanglo-po-zmianach.pdf ).