Praca

Pracuj w Polanglo!

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy. Zamieszczamy je w portalu Praca.pl. Sprawdź, czy kogoś poszukujemy!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. baz i programów biznesowych

Opis stanowiska:

  • Administracja, kontrola działania i utrzymanie programów takich jak: ERP, CRM, E-commerce
  • Obsługa programów pomocniczych i baz danych
  • Wsparcie użytkowników, wstępna diagnostyka i rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • Analiza danych, tworzenie raportów oraz dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, MSSQL) i tworzenia zaawansowanych zapytań SQL
  • doświadczenie w obszarze administracji aplikacjami takimi jak: ERP, CRM, E-commerce
  • podstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji i baz danych
  • znajomość systemów i narzędzi firmy Microsoft
  • umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy z innymi działami w firmie
  • umiejętność priorytetyzowania pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej

Dużymi atutami będą:

  • znajomość platformy WordPress
  • znajomość PHP, CSS, PQuery
  • wiedza na temat SEO
  • znajomość oprogramowania phpList
  • znajomość programowania w środowisku.NET
  • znajomość Windows Server, Active Directory

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w ogólnopolskiej firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, karty sportowo-rekreacyjne, itp.)

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy polanglo@polanglo.pl

  „Administratorem podanych danych jest Polanglo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-285), ul. Szyszkowa 20.Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Jeżeli Pani/Pan życzy sobie, aby CV było uwzględniane w innych procesach rekrutacyjnych, proszę zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: „Wyrażam zgodę Polanglo Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres najbliższego roku”