Egzamin Ósmoklasisty

Przeprowadź próbny egzamin ósmoklasisty z Oxford

Sprawdź przygotowanie uczniów dzięki próbnemu arkuszowi egzaminacyjnemu opracowanemu przez ekspertów Oxford University Press. Wypełnij formularz i pobierz wszystkie elementy potrzebne do przeprowadzenia testu, czyli:

  • arkusz egzaminacyjny,
  • plik z nagraniami do zadań na rozumienie ze słuchu,
  • transkrypcję nagrań,
  • klucz i kartę odpowiedzi.

 

Wykorzystaj Grade 8 Exam Toolkit

Wszyscy nauczyciele pracujący z kursami Oxford mają dostęp do Grade 8 Exam Toolkit, czyli ponad 230 stron dodatkowych zadań przygotowujących do wszystkich części egzaminu. Jeśli jeszcze nie korzystasz z naszych podręczników, możesz uzyskać dostęp do przykładowego zestawu.

Aby uzyskać dostęp do całego pakietu – skontaktuj się z konsultantem i dołącz do grona nauczycieli Oxford  University Press!

Dołącz do Oxford Primary Zone i wykorzystaj dodatkowe zadania aktywizujące

Przygotowania do egzaminu to ciężka praca, zarówno dla nauczyciela, jak i dla ucznia, ale kto powiedział, że jedynym sposobem na powtórkę jest żmudne wypełnianie kolejnych testów? Wprowadź na swoje lekcje trochę zabawy! W każdy wtorek przed egzaminem na członków facebookowej grupy Oxford Primary Zone czekać będą nowe pomysły na kreatywną powtórkę. Dołącz do grupy i wypróbuj pomysły na naukę przez zabawę

Przygotowanie do egzaminu w naszych kursach

Po więcej informacji o przygotowaniach do egzaminu z kursami Oxford zapraszamy do zapoznania się z broszurą.

Zaufaj Oxford University Press i nie martw się o wyniki egzaminu!