Jesteśmy z Wami już 32 lata!

O firmie

Polanglo Sp. z o.o. to działająca od 1991 roku sieć księgarni i hurtowni o profilu edukacyjno-językowym.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi zostaliśmy docenieni przez największe wydawnictwo uniwersyteckie na świecie – Oxford University Press. Władze Oxford University Press udzieliły nam wyłącznego prawa do importu swoich materiałów z zakresu English Language Teaching na terytorium Polski. My dokładamy wszelkich starań, aby publikacje językowe Oxford University Press były dostępne w całej Polsce.

jesteśmy z wami 32 lata - baner 2

O firmie - sprzedaż detaliczna i hurtowa

Ogólnopolska struktura naszej sprzedaży detalicznej i hurtowej pozwala nam zawsze szybko i kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Ponadto współpracujemy z siecią rekomendowanych przez nas księgarni na terenie całego kraju. Gwarantem dobrej kooperacji są nasi przedstawiciele handlowi i hurtownie, a także nowoczesna platforma do zamówień hurtowych www.hurtownia.polanglo.pl. Dzięki platformie jesteśmy w stanie w pełni zaopatrzyć każdą księgarnię w Polsce.

Do Państwa dyspozycji są nasze księgarnie stacjonarne we wszystkich największych miastach w Polsce oraz doskonale zaopatrzony sklep internetowy www.edugaleria.pl.

Od lat oferujemy młodym ludziom dostęp do szerokich możliwości edukacyjnych, wspierając jednocześnie ich rozwój osobisty. Do dyspozycji wszystkich nauczycieli w Polsce jest nasz zespół metodycznych koordynatorów regionalnych. Przedstawiciele służą Państwu pomocą i profesjonalnym wsparciem. Jesteśmy też do dyspozycji dyrektorów szkół, którym w szczególności polecamy naszą platformę dotacyjną www.eduzamowienia.pl. Platforma umożliwia  zamawianie podręczników i ćwiczeń w ramach dotacji MEN, zgodnie z nowymi wymaganiami ustawy oświatowej.

O firmie - dystrybucja materiałów edukacyjnych

Polanglo działa jako dystrybutor szeroko rozumianych materiałów edukacyjnych i zaopatruje szkoły wszystkich typów, uczelnie wyższe, instytuty i szkoły językowe. Dostarcza materiału również do odbiorców indywidualnych w podręczniki językowe, ogólnoedukacyjne, a także wszelkiego typu materiały dydaktyczne.

Nasza oferta obejmuje pełen zakres materiałów do nauki – podręczniki edukacyjne i językowe, repetytoria, słowniki i gramatyki. Ponadto w ofercie znajdują się pomoce dydaktyczne i materiały dla nauczycieli, a także beletrystykę obcojęzyczną i specjalistyczną literaturę akademicką.

Zmieniające się otoczenie ekonomiczne w Polsce mobilizuje nas jednak do ciągłego doskonalenia i poszerzania oferty oraz szybkiego i elastycznego odpowiadanie na potrzeby Klientów. Dlatego nieustannie rozwijamy i optymalizujemy swoją ofertę. Od kilku lat nie jesteśmy tylko dystrybutorem materiałów służących nauce i doskonaleniu językowo – edukacyjnemu, ale również beletrystyki dla dzieci i dorosłych, lektur szkolnych, gier, puzzli, klocków, zabawek, artykułów szkolnych i biurowych, artykułów kreatywnych i ogólnorozwojowych. Znajdziecie Państwo u nas również kompleksową wyprawkę szkolną dla uczniów.

O firmie - schemat

Stale poszerza się krąg naszej współpracy z różnymi producentami, co wspaniale rokuje na kolejne lata.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasza działalność trwa już tak długo, że blisko trzydzieści lat naszej pracy miało i nadal ma ogromne znaczenie dla wielu ludzi. Przez te lata zmienił się charakter dystrybucji, znacząco rozszerzyliśmy naszą ofertę, ale jedna rzecz pozostaje taka sama. Nasza filozofia. Od lat oferujemy ludziom wiedzę, szerokie możliwości edukacyjne, wspierając jednocześnie ich rozwój osobisty.

Serdecznie zapraszamy do naszych księgarni oraz sklepu internetowego edugaleria.pl, a księgarnie serdecznie zapraszamy do współpracy z naszymi hurtowniami.