Województwo zachodniopomorskie

Księgarnia – województwo zachodniopomorskie

Zapewniamy Państwu dostęp do szerokiej oferty materiałów wydawnictwa Oxford University Press, publikacji edukacyjnych i językowych wszystkich polskich wydawców. W związku z brakiem księgarni w województwie zachodniopomorskim zapraszamy do kontaktu z księgarniami w Poznaniu oraz w Gdyni.

Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć szczegóły >>

Księgarnia – województwo zachodniopomorskie ksiegarnia Poznań

Pełną ofertę językową i edukacyjną oraz beletrystykę, literaturę dziecięcą, gry, puzzle i zabawki, artykuły szkolne i biurowe mogą Państwo kupić również w sklepie internetowym edugaleria.pl.

Stacjonarna księgarnia – województwo zachodniopomorskie

Twoim miejscem zamieszkania jest Szczecin, Koszalin, Stargard Szczeciński, Kołobrzeg, Police, Goleniów, Gryfice lub inne miasto w województwie zachodniopomorskim? W takim razie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nie musisz przychodzić bezpośredni do naszej księgarni, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zamówienie złożone podczas bezpośredniego kontaktu z księgarnią wyślemy do Ciebie firmą kurierską. Sprawdź pełną listą naszych księgarni, gdzie znajdują się pełne dane kontaktowe.

Dlaczego Księgarnie Polanglo?
  • Wysoka jakość obsługi to nasze hasło przewodnie. Bez wątpienia nasze księgarnie edukacyjne zapewnią profesjonalną obsługę. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią książkę, nawet jeżeli nie jesteśmy w województwie zachodniopomorskim. Sprowadzimy również tytuły “na zamówienie”. Tanie książki to nasza specjalność.

  • Twój czas jest cenny, dlatego kupisz u nas nie tylko podręczniki szkolne i ćwiczenia do przedmiotów tj. j.polski, matematyka, historia, geografia, fizyka, chemia i inne. Posiadamy również podręczniki do religii, lektury szkolne oraz wyprawkę szkolną dla ucznia. A jeżeli czeka Cię egzamin ósmoklasisty, matura lub egzamin językowy, to nasze testy i arkusze egzaminacyjne  pomogą Ci uporządkować wiedzę! Materiały dla wszystkich segmentów – przedszkole, szkoła podstawowa, szkoły średnie oraz uczelnie wyższe wszytko w jednym miejscu!

  • Jeśli jesteś z województwa zachodniopomorskiego i potrzebujesz podręcznika do języka angielskiego – zamów go telefonicznie w naszych księgarniach w całej Polsce. Posiadamy tytuły takich wydawnictw jak Oxford, Macmillan, Pearson, Express Publishing, Cambridge. Dodatkowo mamy kursy, testy, fiszki, repetytoria (Edgard, Pons, Klett, Murphy, Cambridge, Nowela, Preston) ułatwiające samodzielną naukę języka angielskiego. Ponadto jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem wydawnictwa Oxford University Press i jako jedyni nie tylko w województwie zachodniopomorskim, ale również  w całej Polsce dysponujemy kompleksową ofertą tego wydawnictwa.

  • Dorośli, młodzież, czy dzieci – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! W naszych księgarniach posiadamy również książeczki dla dzieci i  młodzieży. Ponadto mamy opracowania lektur i wierszy, puzzle, lektury szkolne oraz gry, przewodniki, zabawki i wiele więcej!