Województwo warmińsko-mazurskie

Księgarnia – województwo warmińsko-mazurskie

Niestety w województwie warmińsko-mazurskim nie posiadamy księgarni. Pełną ofertę językową i edukacyjną oraz beletrystykę, puzzle i gry mogą Państwo kupić również w sklepie internetowym edugaleria.pl. Serdecznie zapraszamy również do kontaktu z naszym przedstawicielem regionalnym.

Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć szczegóły >>

Koordynator regionalny

(województwo warmińsko-mazurskie)

Księgarnia – województwo warmińsko - mazurskie Dagmara Stańczak

Stacjonarna księgarnia – województwo warmińsko-mazurskie

Twoim miejscem zamieszkania jest Olsztyn, Elbląg, Ełk, Iława, Ostróda, Giżycko lub inne miasto w województwie warmińsko-mazurskim? W takim razie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nie musisz przychodzić bezpośredni do naszej księgarni, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zamówienie złożone podczas bezpośredniego kontaktu z księgarnią wyślemy do Ciebie firmą kurierską. Sprawdź pełną listą naszych księgarni, gdzie znajdują się pełne dane kontaktowe.

Dlaczego Księgarnie Polanglo?
  • Wysoka jakość obsługi to nasze hasło przewodnie. Bez wątpienia nasze księgarnie edukacyjne zapewnią profesjonalną obsługę. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią książkę, nawet jeżeli nie jesteśmy w województwie warmińsko-mazurskim. Sprowadzimy również tytuły “na zamówienie”. Tanie książki to nasza specjalność.

  • Twój czas jest cenny, dlatego kupisz u nas nie tylko podręczniki szkolne i ćwiczenia do przedmiotów tj. j.polski, matematyka, historia, geografia, fizyka, chemia i inne. Posiadamy również podręczniki do religii, lektury szkolne oraz wyprawkę szkolną dla ucznia. A jeżeli czeka Cię egzamin ósmoklasisty, matura lub egzamin językowy, to nasze testy i arkusze egzaminacyjne  pomogą Ci uporządkować wiedzę! Materiały dla wszystkich segmentów – przedszkole, szkoła podstawowa, szkoły średnie oraz uczelnie wyższe wszytko w jednym miejscu!

  • Jeśli jesteś z województwa warmińsko-mazurskiego i potrzebujesz podręcznika do języka angielskiego – zamów go telefonicznie w naszych księgarniach w całej Polsce. Posiadamy tytuły takich wydawnictw jak Oxford, Macmillan, Pearson, Express Publishing, Cambridge. Dodatkowo mamy kursy, testy, fiszki, repetytoria (Edgard, Pons, Klett, Murphy, Cambridge, Nowela, Preston) ułatwiające samodzielną naukę języka angielskiego. Ponadto jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem wydawnictwa Oxford University Press i jako jedyni nie tylko w województwie warmińsko-mazurskim, ale również  w całej Polsce dysponujemy kompleksową ofertą tego wydawnictwa.

  • Dorośli, młodzież, czy dzieci – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! W naszych księgarniach posiadamy również książeczki dla dzieci i  młodzieży. Ponadto mamy opracowania lektur i wierszy, puzzle, lektury szkolne oraz gry, przewodniki, zabawki i wiele więcej!