Województwo lubelskie

Księgarnia – województwo lubelskie 

Zapewniamy Państwu dostęp do szerokiej oferty materiałów wydawnictwa Oxford University Press. Oferujemy dostep do publikacji edukacyjnych i językowych wszystkich polskich wydawców.  W związku z brakiem księgarni w województwie lubelskim zapraszamy do kontaktu z księgarnią w Radomiu.

Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć szczegóły >>

Księgarnie językowe Polanglo lubelskie - księgarnia Radom

Pełną ofertę językową i edukacyjną oraz beletrystykę, literaturę dziecięcą, gry, puzzle i zabawki, artykuły szkolne i biurowe mogą Państwo kupić również w sklepie internetowym edugaleria.pl.

Stacjonarna księgarnia – województwo lubelskie

Twoim miejscem zamieszkania jest Lublin, Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik lub inne miasto w województwie lubelskim? W takim razie mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nie musisz przychodzić bezpośrednio do naszej księgarni, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Brak księgarni w województwie lubelskim nie jest problemem, ponieważ zamówienie złożone podczas bezpośredniego kontaktu z księgarnią wyślemy do Ciebie kurierem. Sprawdź pełną listą naszych księgarni, gdzie znajdują się pełne dane kontaktowe.

Dlaczego Księgarnie Polanglo?

  • Wysoka jakość obsługi to nasze hasło przewodnie. Niewątpliwie księgarnie edukacyjne i językowe Polanglo zapewnią profesjonalną obsługę. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią książkę, nawet jeżeli nie jesteśmy w województwie lubelskim. Sprowadzimy również tytuły “na zamówienie”. Tanie książki to nasza specjalność.
  • Dzieci, młodzież, czy dorośli – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! W naszych księgarniach posiadamy również książeczki dla dzieci i książki dla młodzieży. Ponadto mamy opracowania lektur i wierszy, gry, lektury szkolne oraz puzzle, przewodniki, zabawki i wiele więcej!
  • Twój czas jest cenny, dlatego kupisz u nas nie tylko podręczniki edukacyjne i ćwiczenia do przedmiotów tj. j.polski, matematyka, biologia, geografia, fizyka, chemia i inne. Mamy także podręczniki do religii, lektury szkolne oraz wyprawkę szkolną dla ucznia. A jeżeli czeka Cię egzamin ósmoklasisty, matura lub egzamin językowy, to nasze testy i arkusze egzaminacyjne  pomogą Ci  znacznie uporządkować wiedzę! Materiały dla wszystkich segmentów – przedszkole, szkoły państwowe, prywatne szkoły językowe – wszytko w jednym miejscu !
  • Jeśli jesteś z województwa lubelskiego i potrzebujesz podręcznika do języka angielskiego – zamów fo telefonicznie w naszych księgarniach w całej Polsce. Posiadamy tytuły takich wydawnictw jak Oxford, Macmillan, Pearson, Express Publishing, Cambridge. Dodatkowo mamy kursy, testy, fiszki, repetytoria (Edgard, Pons, Klett, Murphy, Cambridge, Nowela, Preston) ułatwiające samodzielną naukę języka angielskiego. Ponadto jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem wydawnictwa Oxford University Press i jako jedyni w Polsce dysponujemy pełną ofertą tego wydawnictwa.