Księgarnia Językowa Polanglo Poznań

Księgarnia językowa Polanglo Poznań znajduje się nieopodal Starego Rynku.  Należymy do sieci księgarni językowych zajmującej się sprzedażą potrzebnych materiałów do nauki języków obcych.

Wysoka jakość obsługi!

Prowadzimy zarówno sprzedaż stacjonarną, jak również wysyłkową. Chcąc jeszcze bardziej ułatwić Ci dokonywanie zakupów, wprowadziliśmy obsługę zamówień złożonych telefonicznie, e-mailowo oraz przez Facebooka. Umożliwiamy płatność gotówką, kartą debetową, kartą kredytową oraz blikiem.

Księgarnia językowa Poznań

Księgarnia Językowa Poznań

ul. Kościuszki 71/73

61 853 60 27

poznan.ksiegarnia@polanglo.pl

pon – pt: 10:00 – 18:00

sobota: 10:00 – 14:00

Na pewno chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami o ksiegarni, dlatego polub nas na Facebooku! /Polanglo.Poznan

Dlaczego Księgarnia Językowa Polanglo Poznań?
  • Lubisz być obsłużony w profesjonalny sposób? Bezsprzecznie zapewni Ci to nasz z personel z wieloletnim doświadczeniem. Doradzimy Ci wybór odpowiedniej książki. Jeżeli nie posiadamy jakiegoś tytułu w danej chwili na stanie, oczywiście dołożymy wszelkich starać, aby go dla Ciebie ściągnąć.

  • Potrzebujesz skompletować listę podręczników oraz wyprawkę szkolną? U nas znajdziesz wszystko w jednym miejscu: ćwiczenia i podręczniki dla szkół podstawowych oraz średnich, książki do religii, plecaki, piórniki, artykuły szkolne, plastyczne oraz biurowe.

  • Być może masz zamiar poznać nowy język? Posiadamy tytuły do języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, oraz  języków mniej popularnych. Z pewnością pomogą Ci one w rozpoczęciu nowej drogi.

  • Pragniesz zwiększyć swoją pozycję na rynku pracy? Chcesz rozwijać swoje zdolności językowe w biznesie lub negocjacjach? Bez wątpienia znajdziesz tu materiały, które pomogą Ci opanować język obcy w biznesie.

  • Chciałbyś, aby nauka języka była łatwa i szybka? W związku z tym mamy na to rozwiązanie w postaci olbrzymiej liczby pomocy dydaktycznych takich jak: rozmówki, słowniki, readersy, ćwiczenia do gramatyki i słownictwa, fiszki, kursy.

  • Szukasz sprawdzonych rozwiązań do nauki angielskiego? Świetnie, ponieważ mamy dla Ciebie książki do nauki języków wszystkich najpopularniejszych wydawnictw: Oxford University Press, Macmillan, Pearson, Express Publishing, Cambridge University Press.

  • Płynna komunikacja w języku angielskim lub bogactwo językowe nie są Twoją najmocniejszą stroną? Pozwól nam doradzić Ci wybór odpowiednich materiałów, a niewątpliwe przekujesz to w swoje atuty!

  • Z pewnością interesują Cię tylko najlepsze wyniki z egzaminu ósmoklasisty, matury lub egzaminu językowego, dlatego sprawdź naszą ofertę na repetytoria, arkusze egzaminacyjne oraz testy i zdaj egzamin na 100%!

  • Nieważne czy dopiero zaczynasz, czy już trochę siedzisz w nauce języka angielskiego, ponieważ posiadamy podręczniki oraz materiały do nauki języka na każdy poziom zaawansowania (A1 – Beginner, A2 – Pre-Intermediate, B1 – Intermediate,  B2 – Upper-Intermediate, C1 – Advanced, C2 – Proficient) dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, które na pewno okażą się idealne dla Ciebie!

Nasi przedstawiciele w tym województwie: