Księgarnia Językowa Polanglo Gdynia

Księgarnia językowa Polanglo Gdynia znajduje się w pobliżu plaży miejskiej. Jako księgarnia stacjonarna będąca częścią sieci księgarni językowych posiadamy przede wszystkim ogromną liczbę materiałów do nauki języków obcych. W sprzedaży mamy również książki, gry, puzzle, artykuły szkolne oraz podręczniki edukacyjne.

Wysoka jakość obsługi!

W księgarni językowej chcemy jeszcze bardziej ułatwić Ci dokonywanie zakupów, dlatego wprowadziliśmy obsługę zamówień złożonych telefonicznie, e-mailowo oraz przez Facebooka. Zamówienia można odbierać osobiście lub korzystając z usług firmy kurierskiej.

Ksiegarnia-Gdyniax-O-small

Księgarnia Językowa Gdynia

ul. Świętojańska 33

58 661 50 54

gdynia@polanglo.pl

pon. – pt.: 10 – 18

sobota: nieczynne

 

Jeżeli chcesz być jeszcze bardziej na bieżąco z najświeższymi informacjami o księgarni to polub nasz fanpage na Facebooku /Polanglo.Gdynia

Dlaczego Księgarnia Językowa Polanglo Gdynia?
  • Niewątpliwie każdemu klientowi zapewniamy profesjonalną obsługę. Nasz zespół pomoże wybrać Ci odpowiednia książkę. Ściągniemy też tytuł, którego nie mamy aktualnie na stanie, jeżeli tylko jest taka możliwość.

  • Rozumiemy bez wątpienia jak cenny jest Twój czas, dlatego podręczniki, ćwiczenia, książki do religii, wyprawkę szkolną kupisz u nas w jednym miejscu!

  • Być może chodzi Ci po głowie nauczenie się nowego języka obcego? Jeżeli tak to niewątpliwie znajdziesz materiały językowe, które ułatwią naukę nawet tych najmniej popularnych języków.

  • Z dobrymi materiałami do nauki języków, posługiwanie się językiem obcym w biznesie może stać się banalnie proste, dlatego pozwól nam dobrać Ci odpowiednie książki językowe.

  • Posiadamy rozmówki, słowniki, readersy, ćwiczenia do gramatyki i słownictwa, fiszki, kursy – dzięki tym pomocom dydaktycznym nauka języka bezsprzecznie stanie się szybka i prosta.

  • Być może potrzebujesz podręcznika do języka angielskiego od któregoś z najpopularniejszych wydawców? To wspaniale, ponieważ u nas znajdziesz książki językowe takich wydawnictw jak Oxford University Press, Macmillan, Pearson, Express Publishing, Cambridge University Press, MM Publications oraz wielu więcej!

  • Ważnym aspektem posługiwania się językiem obcym jest bogactwo językowe oraz płynna komunikacja. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie materiały językowe, a bezsprzecznie stanie się to Twoją mocną stroną!

  • Przygotowujesz się do egzaminu ósmoklasisty, matury lub egzaminu językowego to niewątpliwe poszukujesz materiałów pomagających w opanowaniu języka angielskiego. Nasze testy, arkusze egzaminacyjne oraz repetytoria bez wątpienia pomogą Ci uporządkować wiedzę!

  •  Dzieci, młodzież, czy dorośli – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ posiadamy materiały na każdy stopień zaawansowania językowego!

Nasi przedstawiciele w tym województwie: