Księgarnie są otwarte

Szanowni Państwo,
przypominamy również, że nasze księgarnie przyjmują również zamówienia telefoniczne i e-mailowe. Realizujemy zamówienia z dostawą.

Wszystkie aktualne informacje znajdziecie Państwo na profilach naszych księgarń. Nasi przedstawiciele są do Państwa dyspozycji pod e-mailem i telefonem.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Księgarnie Polanglo pozostają dla Państwa otwarte, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa (zgodnie z wytycznymi przygotowanymi dla handlu przez MZ i GIS).  

Księgarnia Gdynia
ul. Świętojańska 33    tel. 58 661 50 54
gdynia@polanglo.pl     /Polanglo.Gdynia
Księgarnia Kraków
ul. Krupnicza 14    tel. 605 609 799
krakow@polanglo.pl     /Polanglo.Krakow
Księgarnia Radom
ul. Żeromskiego 23    tel. 48 362 66 35
radom@polanglo.pl     /Polanglo.Radom
Księgarnia Toruń
ul. Wielkie Garbary 19    tel. 56 621 12 22
torun@polanglo.pl     /Polanglo.Torun
Księgarnia Warszawa
pl. Wilsona 4/109 (wejście od Słowackiego)  
tel. 22 869 93 39
warszawa@polanglo.pl    /Polanglo.Warszawa
Hurtownia Katowice
al. Roździeńskiego 188a    tel. 32 203 78 87
katowice.hurtownia@polanglo.pl
Hurtownia Warszawa
ul. Szyszkowa 20    tel. 22 535 17 52
handlowy@polanglo.pl