Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszystkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Katalog językowy 2019
21.02.2019|Powrót do listy

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą podręczników do języka angielskiego wszystkich renomowanych wydawców: Oxford University Press, Pearson, Macmillan, Nowa Era, Cambridge University Press, Express Publishing. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo książki dla szkół publicznych i prywatnych szkół językowych oraz słowniki, gramatyki, repetytoria, business english oraz materiały do egzaminów.

 

 

polityka prywatności

Administratorem podanych danych jest Polanglo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 20, 02-285 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania treści marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania udzielonej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym praw znajduje się w Polityce prywatności oraz cookies.