Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszytkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Egzamin z języka angielskiego z Oxfordem
26.01.2018|Powrót do listy

Zapraszamy do udziału w próbnym egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego, który zostanie przeprowadzony na początku II semestru roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas VII.

Celem przeprowadzenia egzaminu próbnego jest zapoznanie uczniów z formułą egzaminu, diagnostyka umiejętności uczniów na koniec klasy VII, w tym umiejętności potrzebnych na egzaminie, ułatwienie nauczycielom przygotowania pracy w klasie VIII


Jak wziąć udział?

Prosimy o zarejestrowanie udziału swoich uczniów TUTAJ>>
Arkusz próbny, z materiałem audio oraz arkuszem odpowiedzi zostanie wysłany zgłoszonym nauczycielom na podany przez nich adres email na krótko przed egzaminem.

Termin egzaminu – początek II semestru roku szkolnego 2017/2018
O dokładnym terminie powiadomimy Państwa w odpowiednim czasie.
 
Przypominamy również że podręczniki Oxford University Press dla klas IV-VIII w latach 2017/2018 – 2021/2022, przygotowują do egzaminu ósmoklasisty. Kontynuacja nauki z podręcznikami Oxford University Press zapewnia systematyczne i pełne przygotowanie do egzaminu:

>> kliknij w obrazek żeby powiększyć <<

NOWOŚĆ!

Repetytorium na miarę XXI. wieku


Repetytorium (podręcznik i zeszyt ćwiczeń z kodem dostępu do Online Practice) będzie dostępne w dotacji oraz w sprzedaży detalicznej w księgarniach oraz na www.edugaleria.pl. Może stanowić samodzielny kurs lub materiał wykorzystywany równolegle z kursem English Plus Options lub innym kursem języka angielskiego dla klasy VIII.

Wskazówki dla nauczyciela znajdą Państwo w Teacher’s Pack zawierającym podręcznik z odpowiedziami oraz Class Audio CD, dostępnym w sprzedaży detalicznej lub na zamówienia składane przez szkoły jako wyposażenie nauczycieli.Zapraszamy do udziału w organizowanych szkoleniach o egzaminie ósmoklasisty – egzemplarz okazowy Oxford Repetytorium Ósmoklasisty zostanie przesłany do każdego uczestnika!
 

 

polityka prywatności