Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszystkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Read On - pakiet readersów w super cenie
20.01.2018|Powrót do listy

Zapraszamy biblioteki szkolne oraz sponsorów do zakupu bilioteczek readersów Oxford University Press w super cenie!

Projekt READ ON powstał z myślą o wsparciu polskiej szkoły w działaniach promujących czytelnictwo wśród dzieci od najwcześniejszych lat.

Bilioteczki przeznaczone są dla:

  • Uczniów klas 4-6 szkół podstawowych publicznych i niepublicznych
  • Dzieci w wieku 10-13 lat uczących się języka angielskiego w prywatnych szkołach językowych.

Więcej szczegółów o projekcie >>

Oferta dla szkół przystępujących do projektu:

  1. Pakiet 70 lektur poziomowanych w języku angielskim dostosowany do podstawy programowej dla klas 4-6 pod względem tematyki i poziomu zaawansowania językowego – sponsorowany przez instytucje wspierające projekt lub do zakupu przez bibliotekę szkolną z bardzo atrakcyjnym rabatem - cała biblioteczka readersów w cenie 1320 zł.
    Pobierz formularz i zamów >>>
  2. Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli uczestniczących w programie na temat efektywnego wykorzystania lektur na zajęciach z języka angielskiego i poza nimi.
  3. Bezpłatne materiały do prowadzenia zajęć w oparciu o lektury poziomowane do pobrania z dedykowanej strony internetowej dotyczącej projektu.
  4. Możliwość udziału w konkursie ogólnopolskim organizowanym przez Oxford University Press dla uczniów ze szkół uczestniczących w projekcie READ ON na najciekawszą szkolną realizację projektu czytelniczego.

 

polityka prywatności

Administratorem podanych danych jest Polanglo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 20, 02-285 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania treści marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania udzielonej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym praw znajduje się w Polityce prywatności oraz cookies.