Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszystkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Business Skills - Kurs jezykowy dla firm
16.06.2016|Powrót do listy

Szkoła Języków Obcych Polanglo z dumą przedstawia autorski program nauczania języka angielskiego „Business Skills” – innowacyjny kurs przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla grup w obrębie firm i korporacji.

  • Tworzenie i przedstawianie własnych prezentacji
  • Interpretowanie różnych typów diagramów
  • Przygotowywanie strategicznych dokumentów firmowych oraz rekrutacyjnych
  • Tworzenie korespondencji wewnątrzkorporacyjnej, handlowej i biznesowej
  • Spotkanie biznesowe z perspektywy prowadzącego i uczestnika
  • Symulacje rozmów kwalifikacyjnych, sytuacji codziennego życia zawodowego oraz zadań w środowisku korporacyjnym

 
„Business Skills” to selektywnie opracowany zestaw praktycznych zadań, których celem jest wyposażenie kursanta w umiejętności do samodzielnego wykonywania swoich zajęć zawodowych w języku angielskim.

Wszystkie te umiejętności kurs „Business Skills” realizuje w ciągu dwóch semestrów. Aż 75% programu Business Skills to wykorzystanie wiedzy w praktyce, natomiast 40% to kreatywna praca ucznia przy wytwarzaniu i prezentowaniu własnych materiałów oraz w zderzeniu z autentycznymi sytuacjami zawodowymi, kierowanymi przez lektora-partnera.

Zdecydowana większość kursów obecnych na naszym rynku proponuje naukę w stylu akademickim. Oferta Polanglo to przede wszystkim praktyka – to życie firmy, biura, korporacji po angielsku i w pigułce. Doświadczona kadra naszych lektorów w programie „Business Skills” stanie się Państwa partnerami w biznesie i przewodnikiem na ścieżce Państwa kariery.

Pobierz ofertę

Szczegóły oferty:
www.polanglo.edu.pl

Warszawa, ul. Srebrna 16 lok. 18,
tel. + 48 22 699 71 49
tel. kom. +48 665 543 430
e-mail: szkola@polanglo.pl
www.polanglo.edu.pl

 

polityka prywatności

Administratorem podanych danych jest Polanglo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 20, 02-285 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania treści marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania udzielonej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym praw znajduje się w Polityce prywatności oraz cookies.