Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszystkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Buy&Smile - Program Bogaty w Rabaty
09.01.2013|Powrót do listy

Buy&Smile Program Bogaty w Rabaty

Mając na uwadze potrzeby naszych klientów   przystąpiliśmy do programu rabatowego    Buy&Smile - Program Bogaty w Rabaty Master Card.

 

Co to jest Buy&Smile?

Jest to program lojalnościowy obejmujący klientów wszystkich banków detalicznych na terenie naszego kraju użytkujących karty: MasterCard Gold, MasterCard Platinum, MasterCard World, MasterCard World Signia, MasterCard Busines,  MasterCard Professional.Jakie są korzyści dla klientów Program Buy&Smile?

  •   10% rabatu  na wszystkie artykuły z oferty Polanglo,
  • Możliwość korzystania z bogatej oferty markowych produktów w atrakcyjnych cenach,
  • Szeroki zasięg programu w ponad 210 krajach - szansa na wykorzystanie rabatów w trakcie podróży zagranicznych.

Lista punktów objętych Programem Buy&Smile dostępna jest na stronie www.buyandsmile.pl

 

Zapraszamy do skorzystania z rabatów już dziś!

 

Zespół Polanglo.

 

polityka prywatności

Administratorem podanych danych jest Polanglo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 20, 02-285 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania treści marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania udzielonej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym praw znajduje się w Polityce prywatności oraz cookies.