Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszystkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Dla nauczycieli

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Strona przydatna dla każdego nauczyciela.

Akty prawne, numery rekomendacji, plan roku szkolnego, informacje zmianach w systemie oświaty. Szczegółowe informacje na temat doskonalenia zawodowego nauczycieli to wszystko na stronie.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Strona mazowieckiego kuratorium Oświaty przy Wojewódzkim Urzędzie Mazowieckim

Informacje przydatne dla nauczycieli z rejonu województwa mazowieckiego min. Nowa Matura, kształcenie ustawiczne, informacje o stypendiach.

 

Ośrodek Rozwoju Edukacji

Min. Pracownia Jezyków Obcych

Modelowe opracowania, organizacja i koordynacja doskonalenia nauczycieli języków obcych w skali ogólnopolskiej. Międzynarodowe i krajowe programy doskonalenia. Czasopismo "Języki Obce w Szkole”

 

Centralna Komisja Egzaminacyjna

została utworzona z dniem 1 stycznia 1999 na mocy ustawy o systemie oświaty, jako pierwsze ogniwo nowego systemu oceniania zewnętrznego.

Centralna Komisja Egzaminacyjna utworzona została w celu przygotowania i organizowania, zewnętrznego systemu oceniania, we współpracy z ośmioma okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi.

 

BAZA PLIKÓW dla użytkowników podręczników OXFORD UNIVERSITY PRESS

Baza materiałów przygotowana spacjalnie dla osób korzystających z podręczników Oxford University Press. Znajdzecie Państwo tutaj testy, programy, przykładowe audio oraz wiele przydatnych materiałów.

 

AKCEPTACJA MEN OXFORD

polityka prywatności

Administratorem podanych danych jest Polanglo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 20, 02-285 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania treści marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania udzielonej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym praw znajduje się w Polityce prywatności oraz cookies.