Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne i publikacje takich wydawców jak Oxford University Press, Nowa Era, WSIP, WSZ PWN, GWO, Operon, Pearson, Macmillan, Lektor Klett, Express Publishing  oraz wielu innych.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
O firmie

Polanglo Sp. z o.o. to działająca od 1991 roku sieć księgarni i hurtowni o profilu edukacyjno-językowym.

Firma zyskała w krótkim czasie uznanie partnerów w Polsce i za granicą. Doceniając nasz potencjał, Oxford University Press, wydawnictwo z 500-letnią tradycją, działające przy jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie – Oxford University, wybrało Polanglo na głównego partnera biznesowego na polskim rynku książki.

Polanglo działa jako dystrybutor materiałów edukacyjnych i zaopatruje szkoły wszystkich typów, uczelnie wyższe,  instytuty i szkoły językowe oraz odbiorców indywidualnych w podręczniki do nauki języków, a także wszelkiego typu materiały edukacyjne.

Bogata oferta Polanglo obejmuje:

·         podręczniki szkolne i akademickie,

·         słowniki, gramatyki i repetytoria,

·         beletrystykę,

·         literaturę dziecięcą i gry planszowe,

·         pomoce dydaktyczne,

·         materiały dydaktyczne dla nauczycieli,

·         multimedia,

i wiele innych…

Oferujemy materiały edukacyjne takich wydawców jak:

·         Oxford University Press,

·         Nowa Era,

·         WSIP,

·         WSZ PWN,

·         Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe,

·         Operon,  

·         Pearson,

·         Macmillan,

·         Lektor Klett,

·         Express Publishing,

·         Hueber,

·         CUP,

·         Heinle,

·         MM Publication,

·         Langenscheidt,

·         Edelsa,

·         Hachette,

·         Didier,

·         CLE

i wielu innych...

Oferujemy materiały edukacyjne dla wszystkich typów szkół, poziomów zaawansowania oraz grup wiekowych. Realizujemy zamówienia indywidualne na wszystkie pozycje z oferty językowej i ogólnoedukacyjnej. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która gwarantuje najwyższą jakość obsługi naszych klientów.


Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poniżej kilka słów o wydawcach, z którymi współpracujemy. 

 

Wydawnictwo Express Publishing, to uznana marka, która oferuje wyłącznie materiały do nauki języka angielskiego. W księgarni internetowej edugaleria.pl oferujemy Państwu publikacje na wszystkich poziomach zaawansowania językowego skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Najpopularniejsze tytuły kursów to: Fairyland, Starland, Welcome, Welcome friends, Welcome kids, Smart time, Access, Blockbuster, Click on, Career paths, Upstream. Poza przeznaczonymi dla szkół podręcznikami kursowymi wydawnictwo oferuje także podręczniki i testy przygotowujące do egzaminów, podręczniki do gramatyki, materiały umożliwiające rozwijanie poszczególnych umiejętności językowych oraz beletrystykę w uproszczonej wersji, m. in.: PET for Schools, Practice tests, FCE listening & speaking skills, FCE practice exam papers, Advanced grammar & vocabulary, Grammarway.

 
 

GWO oferuje nauczycielom i uczniom cieszące się niesłabnącą popularnością serie wydawnicze. Zapraszamy do zapoznania się z podręcznikami do matematyki z naszej księgarni internetowej - Matematyka z plusem, edukacji wczesnoszkolnej - Lokomotywa, języka polskiego - Między nami, Nauka o języku, historii – Historia i społeczeństwo, Wehikuł czasu, Podróże w czasie, fizyki - Fizyka z plusem, Fizyka z tangramem, biologii - Biologia z tangramem i plastyki - Świeżo malowane, a także innych pozycji książkowych: Ortografia pisownia wyrazów, Lektury w gimnazjum, Łamigłówki liczbowe, Ortografia język polski.

 
 

Wydawnictwo Lektor Klett oferuje podręczniki dla wszystkich typów szkół, sprawdzone w praktyce zarówno przez pedagogów, jak i uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą księgarni edukacyjnej - bestsellerowymi podręcznikami do nauki języków obcych, przyrody, matematyki, geografii tj. serią Direkt neu, Magnet, Wir Neu, Direkt, Hallo Anna, Ja klar, Team deutsch, Aula, Matematyka z klasą czy Przyroda z klasą. W asortymencie wydawnictwa znajdziemy również największą serię renomowanych słowników, repetytoriów, oraz materiałów do samodzielnej nauki – PONS.

 
 

Oferta wydawnicza MAC Edukacja spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Efektywna nauka, satysfakcja oraz zadowolenie z pracy z podręcznikami takimi jak: ABC smyka, A ja rosnę i rosnę, Odkrywam siebie i świat, Ja i moja szkoła, Oto ja, Nasza klasa, Muzyczny świat, Lubię tworzyć, Bawię się i uczę, Czyta, piszę, liczę, Lubię ortografię, Gra w kolory, to cel jaki stawia przed sobą wydawnictwo. W księgarni internetowej edugaleria.pl znajdą Państwo kompleksową ofertę MAC Edukacja dla metodyków, nauczycieli, ekspertów, rodziców, a także uczniów. Zapraszamy.

 
 

Zachęcamy Państwa do wyboru książek oferowanych przez Wydawnictwo Macmillan. Są to podręczniki do języka angielskiego uznane i doceniane zarówno przez nauczycieli, jak i uczniów. Szeroki wybór książek, readersów, oraz podręczników szkolnych, przystosowanych specjalnie do nauki zarówno przez młodszych, jak i starszych. Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z poszczególnymi tytułami proponowanymi przez to wydawnictwo takimi jak: Bugs World, Voices, Bugs World, Hot Spot, Evolution, English Quest, Inspiration New, Matura Masters, Switch into English, Superworld, Gateway, Superkids, Interface, English Kuest, In Company, Captain Jack, Cheekey Money Smash. W naszej księgarni językowej oferujemy bogaty asortyment oraz niezwykle atrakcyjne ceny.

 
 

Podręczniki wydane przez wydawnictwo Nowa Era przygotowują uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich do lekcji i sprawdzianów, a także ułatwiają nauczycielom realizowanie materiału edukacyjnego. Różnorodny asortyment, atrakcyjne ceny, a przede wszystkim mnogość uznanych na rynku tytułów to z pewnością coś, co zainteresuje każdego. W ofercie wydawnictwa Nowa Era znajdują się podręczniki do muzyki, matematyki, historii, biologii, chemii, czy do angielskiego, np. English explorer, Matura explorer, Das is teutsch, Welttour, Nowe już w szkole, Elementarz XXI wieku, Biologia na czasie, To jest chemia, Przyroda tajemnice, Biologia puls życia, Geografia planeta nowa, Geografia puls ziemi, Historia śladami przeszłości, Historia wczoraj i dziś, Historia i społeczeństwo, Oblicze geografii, Matematyka z kluczem, Słowa na start, Spotkanie z fizyką, Teraz Polska!, Żyję i działam bezpiecznie. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z ofertą księgarni internetowej edugaleria.pl.

 
 

Oferowane przez wydawnictwo Oxford University Press słowniki, podręczniki szkolne i repetytoria do nauki języka angielskiego to niezbędne materiały edukacyjne dla każdego ucznia, jak również nauczyciela. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Państwa znalazł w naszej ofercie dokładnie to, czego szuka. Profesjonalnie przygotowane podręczniki takie jak: Steps in English, Super Sparks, Treetops, New Matura Solutions, Incredible English, English Zone, English Plus, New Exam Connections, Winners Plus, Playtime, Cooki & Friends, Happy House New, Horizons New, Stardust, Project czy New English File z pewnością pozwolą dokładnie opanować zaplanowany materiał, a kompleksowe słowniki pomogą rozwiązać wszelkie wątpliwości językowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi pozycjami oferty wydawnictwa Oxford University Press znajdującymi się w internetowej księgarni edugaleria.pl.

 
 

Wydawnictwo Pearson to uznana marka, która oferuje uczniom oraz nauczycielom języka angielskiego i niemieckiego profesjonalne słowniki oraz podręczniki do nauki w szkole podstawowej, gimnazjum, szkole średniej, jak również na studiach: Our discovery island, English adventure, Discover english, Sky high, New friends, Look!, Next move, New challenges, Up beat new, Matura choises, Footprints, Real life new, New matura success, Market leader, Infos, Mit links, czy znane wszystkim Longman Repetytorium gimnazjalne i maturalne. Kompleksowa oferta z pewnością zachwyci każdego, kto zainteresowany jest najwyższej klasy pomocami naukowymi. Księgarnia edukacyjna edugaleria.pl oferując materiały Pearson daje gwarancję ich wysokiej jakości merytorycznej opracowanej przez wybitnych specjalistów. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny, trwałe i eleganckie wydania. Serdecznie zapraszamy do księgarni internetowej edugaleria.pl.

 
 

Zachęcamy do zapoznania się z podręcznikami oferowanymi przez wydawnictwo WSiP. Znajdują się tutaj książki do języka polskiego, matematyki, fizyki, języków obcych, chemii, biologii oraz innych przedmiotów dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, np.: Razem w szkole, Matematyka wokół nas, Matematyka 2001, Jutro pójdę w świat, Przyrodo witaj!, Wesoła szkoła i przyjaciele, Słowa z uśmiechem, Tropiciele, Świat w słowach i obrazach, Lekcje z komputerem, Ciekawa chemia, Po prostu chemia, Bliżej słowa, Czarowanie słowem, Muzyka i my, Gramatyka i stylistyka, Ciekawa biologia, Bliżej biologii, Klucz do historii, Bliżej historii, Ciekawa fizyka, Bliżej geografii, Plastyka na ścieżce wyobraźni, Tropiciele, Wesoła szkoła i przyjaciele. W ofercie wydawnictwa WSiP znajdą Państwo również podręczniki do nauki języków obcych: Aha Neu, Alles klar, Motive – Deutsch, Punkt, Echo, Wriemiena, Graffiti. Dokładamy wszelkich starań, aby różnorodność i jakość asortymentu zaspokajała oczekiwania zarówno dzieci oraz rodziców, jak i nauczycieli. Wydawnictwo WSiP od lat zyskuje uznanie wśród odbiorców, dzięki zachowywaniu najwyższych standardów podręczników, które przygotowywane są przez doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do księgarni edugaleria.pl.

 
 

Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON w swojej bogatej ofercie ma podręczniki do wszystkich poziomów nauczania szkolnego oraz publikacje przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego i matury. W księgarni internetowej edugaleria.pl znajdą Państwo m.in. podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej – Kolorowa klasa, a do szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych serie: Odkrywamy na nowo i Ciekawi świata. Zapraszamy.

 
 

Wydawnictwo Szkolne PWN specjalizuje się w wydawaniu podręczników szkolnych do nauki języka niemieckiego i angielskiego, przedmiotów humanistycznych oraz ścisłych. W ofercie Wydawnictwa szkolnego PWN znajdą Państwo następujące tytułu: My i historia (historia i społeczeństwo), Edukacja dla bezpieczeństwa, Informatyka podstawowe tematy, Bez paniki (edukacja dla bezpieczeństwa), Czas na geografię, Historia wiek XIX wielka wojna, Historia czasy nowożytnie, Ale plastyka, Ale muzyka, Po polsku, Klik plik, Kraina muzyki, Bliżej świata, Fizyka i astronomia. W ofercie księgarni edukacyjnej edugaleria.pl znajdą Państwo takie podręczniki jak do nauki języków obcych: Kompass neu, New bingo!, Der, die, das, Ich und du, Eins, zwei, drei, Und so weiter, New bingo, Wot i my, Francofolie express, Expedition teutsch, Maxi taxi, Twister, Can do. Serdecznie zapraszamy do księgarni internetowej edugaleria.pl.

 
polityka prywatności