Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszystkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Read On
27.03.2018|Powrót do listy

Zapraszamy biblioteki szkolne oraz sponsorów do zakupu biblioteczek readersów Oxford University Press w super cenie!

Projekt READ ON powstał z myślą o wsparciu polskiej szkoły w działaniach promujących czytelnictwo wśród dzieci od najwcześniejszych lat.

Biblioteczki przeznaczone są dla:

Oferta dla szkół podstawowych przystępujących do projektu:

  • Pakiet 70 lektur poziomowanych w języku angielskim dostosowany do podstawy programowej dla klas 4-8 pod względem tematyki i poziomu zaawansowania językowego – sponsorowany przez instytucje wspierające projekt lub do zakupu przez bibliotekę szkolną z bardzo atrakcyjnym rabatem - cała biblioteczka readersów w cenie 1320 zł.
    Pobierz formularz i zamów >>>Oferta dla szkół ponadpodstawowych przystępujących do projektu:

  • Pakiet 72 lektur poziomowanych w języku angielskim dostosowany do podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych, względem tematyki i poziomu zaawansowania językowego – do zakupu z atrakcyjnym rabatem przez szkołę lub sponsora pozyskanego przez szkołę. Cała biblioteczka readersów w cenie 1420 zł. Pobierz formularz i zamów >>>


Dodatkowo dla wszystkich szkół oferowane są:

  • Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli uczestniczących w programie na temat efektywnego wykorzystania lektur na zajęciach z języka angielskiego i poza nimi.
  • Bezpłatne materiały do prowadzenia zajęć w oparciu o lektury poziomowane do pobrania z dedykowanej strony internetowej dotyczącej projektu oraz przekazywane pocztą elektroniczną na adres email nauczyciela anglisty realizującego projekt.

  • Możliwość udziału w konkursie ogólnopolskim organizowanym przez Oxford University Press dla uczniów ze szkół uczestniczących w projekcie READ ON na najciekawszą szkolną realizację projektu czytelniczego.

Zamówienie możesz złożyć u Koordynatora regionalnego Polanglo:

Zamówienia realizujemy od września 2018.
polityka prywatności

Administratorem podanych danych jest Polanglo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 20, 02-285 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania treści marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania udzielonej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym praw znajduje się w Polityce prywatności oraz cookies.