Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszytkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Back to study
14.09.2017|Powrót do listy



Back to study

Teraz najpopularniejsze podręczniki akademickie i specjalistyczne wydawnictwa Oxford University Press mogą Państwo nabyć w księgarniach Polanglo oraz na www.edugaleria.pl w super cenach!


Kup w jednej z księgarni Polanglo:

adres księgarni nr telefonu e-mail
 Gdynia, ul. Świętojańska 33  58 661 50 54  gdynia@polanglo.pl
 Kraków, ul. Krupnicza 14  605 609 799  krakow@polanglo.pl
 Nowy Sącz, ul. Św. Ducha 7  18 444 11 45  nowysacz@polanglo.pl
 Poznań, ul. Kościuszki 71/73  61 853 60 27  poznan.ksiegarnia@polanglo.pl
 Radom, ul. Żeromskiego 23  48 362 66 35  radom@polanglo.pl
 Szczecin, ul. Śląska 8  91 434 00 08  szczecin@polanglo.pl
 Toruń, ul. Wielkie Garbary 19  56 621 12 22  torun@polanglo.pl
 Warszawa, pl. Wilsona 4/109  22 869 93 39  warszawa@polanglo.pl
 Wrocław, ul. Piłsudskiego 106/1a  71 341 79 60  wroclawk@polanglo.pl

















Możesz również złożyć zamówienieu naszego Koordynatora regionalnego:

 woj. dolnośląskie  Dominik Jelonek  605 084 328  d.jelonek@polanglo.pl
 woj. łódzkie  Magdalena Wilk  691 954 734  m.wilk@polanglo.pl
 woj. małopolskie  Jacek Janczewski  695 450 392  j.janczewski@polanglo.pl
 woj. mazowieckie  Michał Wojdyga  605 084 319  m.wojdyga@polanglo.pl
 woj. pomorskie  Jagoda Łada-Katulska  695 450 338  j.lada@polanglo.pl









Aby w ksiągarni internetowej edugaleria.pl kliknij poniższy przycisk:



  Promocja dotyczy tylko zamówień detalicznych.

polityka prywatności