Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszytkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Zamówienia zbiorowe dla szkół ponadgimnazjalnych
04.09.2017|Powrót do listy



Promocja trwa do 15 października 2017 r.


Złóż zamówienie w jednej z księgarni Polanglo:

adres księgarni nr telefonu e-mail
 Gdynia, ul. Świętojańska 33  58 661 50 54  gdynia@polanglo.pl
 Kraków, ul. Krupnicza 14  605 609 799  krakow@polanglo.pl
 Nowy Sącz, ul. Św. Ducha 7  18 444 11 45  nowysacz@polanglo.pl
 Poznań, ul. Kościuszki 71/73  61 853 60 27  poznan.ksiegarnia@polanglo.pl
 Radom, ul. Żeromskiego 23  48 362 66 35  radom@polanglo.pl
 Szczecin, ul. Śląska 8  91 434 00 08  szczecin@polanglo.pl
 Toruń, ul. Wielkie Garbary 19  56 621 12 22  torun@polanglo.pl
 Warszawa, pl. Wilsona 4/109  22 869 93 39  warszawa@polanglo.pl
 Wrocław, ul. Piłsudskiego 106/1a  71 341 79 60  wroclawk@polanglo.pl
















Możesz również złożyć zamówienie zbiorowe u naszego Koordynatora regionalnego:

 woj. dolnośląskie  Dominik Jelonek  605 084 328  d.jelonek@polanglo.pl
 woj. łódkie  Magdalena Wilk  691 954 734  m.wilk@polanglo.pl
 woj. małopolskie  Jacek Janczewski  695 450 392  j.janczewski@polanglo.pl
 woj. mazowieckie  Michał Wojdyga  605 084 319  m.wojdyga@polanglo.pl
 woj. pomorskie  Jagoda Łada-Katulska  695 450 338  j.lada@polanglo.pl











Aby złożyć zamówienie przez internet kliknij poniższy przycisk:


Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić zamówienie.

W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ DOTYCZĄCYCH ZŁOŻONEGO ZAMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU:
22 53 51 760
LUB NA ADRES: m.napiorkowska@polanglo.pl



* zamówienie zbiorowe na minimum:
• 18 kompletów (podręcznik + ćwiczenia) dowolnego poziomu serii Insight lub Oxford Solutions – rabat 20% + wybrany Teacher’s Book z CD za 1 grosz
• 20 samych podręczników tej samej serii (Insight i Oxford Solutions) - rabat 20% + wybrany Teacher’s Book za 1 grosz
• Matura Trainer – rabat 20% + Teacher’s Book z serii Matura Trainer za 1 grosz


** po złożeniu zamówienia zbiorowego otrzymasz indywidualny kod rabatowy, uprawniający do zniżki
    aż 30% na serię gramatyk Oxford Living Grammar w sklepie www.edugaleria.pl.


Szczegóły w regulaminie promocji.

polityka prywatności