Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszystkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Oddział Małopolski
Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Oddziały
Wybrane województwo:
Małopolskie
Kliknij wybrane województwo na mapie,
aby wyświetlić listę adresów.

Aby zapewnić Państwu dostęp do szerokiej oferty podręczników Oxford University Press oraz publikacji edukacyno-językowych innych wydawców, jak również gier, puzzli,  zabawek, artykułów szkolnych i biurowych oraz wyprawki szkolnej  - zapraszamy do naszych księgarni w całej Polsce oraz do sklepu internetowego www.edugaleria.pl. Hurtownie i księgarnie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.


 

 

 

Oddział Polanglo
Miasto:Typ:Ulica:Telefon:E-mail:
KrakówKsięgarniaKrupnicza 14605 609 799krakow@polanglo.pl
Nowy SączKsięgarniaŚw. Ducha 718-444 11 45nowysacz@polanglo.pl
polityka prywatności

Administratorem podanych danych jest Polanglo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 20, 02-285 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania treści marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania udzielonej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym praw znajduje się w Polityce prywatności oraz cookies.