Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszystkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Przedstawiciele Polanglo
Wybrane województwo:
 
Dbając o wygodę naszych Klientów, jak również starając się zapewnić im stałą, profesjonalną opiekę merytoryczną stawiamy do dyspozycji zespół wysoko wykwalifikowanych Regionalnych Koordynatorów, obecnych na terenie całego kraju. Ich doświadczenie w nauczaniu języków obcych tworzy partnerską płaszczyznę porozumienia z Nauczycielami.

Zawsze gotowi i chętni do współpracy, poprzez systematyczne podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych gwarantują pomoc w dopasowaniu oferty do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
polityka prywatności

Administratorem podanych danych jest Polanglo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 20, 02-285 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania treści marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania udzielonej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym praw znajduje się w Polityce prywatności oraz cookies.