Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne - edukacyjne i językowe wszystkich polskich wydawców, artykuły szkolne i biurowe, gry, puzzle, zabawki, pomoce dydaktyczne i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym importerem wydawnictwa Oxford University Press.  Więcej informacji

Wybierz z listy oddział Polanglo,aby
przejsć do jego podstrony w serwisie:
Katalog
Szkoła Podstawowa kl. 1-3


Księgarnia edukacyjno - językowa Polanglo posiada w ofercie bardzo szeroki wybór materiałów do nauki angielskiego przeznaczonych dla szkoły podstawowej. To publikacje nowoczesne, wykorzystujące najbardziej efektywne metody nauki, pełne kolorowych, przykuwających uwagę, interesujących treści. Prezentowane tu podręczniki do angielskiego wydawnictwa Oxford University Press dla dzieci, opracowane zostały przez uznanych specjalistów od nauki języków dla najmłodszych, wiedzących jak skutecznie połączyć dobrą zabawę z poszerzaniem kompetencji językowych.

Treetops

4-częściowy kurs dla klas młodszych szkoły podstawowej, zgodny ze wszystkimi wytycznymi nowej podstawy programowej, stworzony z myślą o klasach, w których uczą się dzieci 6- i 7-letnie, wyposażony w wyjątkowo bogaty zeszyt ćwiczeń i różnorodne materiały uzupełniające.

Autor: Sarah Howell, Lisa Kester-Dodgson
New Sparks Plus

Rozszerzone wydanie 4-częściowego, sprawdzonego i lubianego kursu dla młodszych klas szkoły podstawowej.

Autor: Magdalena Szpotowicz, Małgorzata Szulc-Kurpaska, Carolyn Graham, P.A. Davies.
Family and Friends

6-częściowy kurs dla dzieci w wieku 7-12 lat. Każdy poziom kursu to materiał na przynajmniej 90 lekcji.

Autor: Naomi Simmons (1 i 2) Tamzin Thompson i Liz Driscoll (3)
Grammar Friends

6-poziomowy kurs gramatyki dla dzieci młodszych.

Autor: Tim Ward, Eileen Flannigan
polityka prywatności

Administratorem podanych danych jest Polanglo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 20, 02-285 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania treści marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania udzielonej zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym praw znajduje się w Polityce prywatności oraz cookies.